NOVOHATTI - Gems, Blades, Jewelry, and MORE...

 

Online Shopping / İnternetten Alışveriş    

We welcome any and all online shopping requests including special, custom and wholesale orders. Furthermore, shopping from the comfort of your home or office is easy and fast.

Özel siparişler ve toptan siparişler dahil her türlü ve tüm taleplerinizi karşılamak için hazırız. Dahası, bize siparişlerini iletmek için ofisinizin veya evinizin rahatlığını terk etmenizi istemiyoruz.

Custom Jewelry / Özgün Mücevher Tasarımı    

As NOVOHATTI Jewelers we are master silversmiths and goldsmiths. No design is too challenging for us. Furthermore, we can add patina, re-finish or just fix and clean any piece of Jewelry you might already own.

NOVOHATTI Kuyumculuk olarak bizler gümüş ve altın işlemeciliğinde usta sarraflarız. Bizim için hiçbir dizayn imkansız değil. Dahası, halen sahip olduğunuz eski takılarınızın patina, elden geçirme veya temizleme ve onarım işlerinide de hizmetinizdeyiz.

Marketing / Pazarlama   

NOVOHATTI marketing division and FotoTECH photography and advertisement branch of our parent company Gökay Ltd.  are happy and willing to help you with all of your Marketing and Advertisement needs.

NOVOHATTI pazarlama birimi ve Gökay Şirketler Grubu işletmelerinden FotoTECH fotoğrafçılık ve reklamcılık hizmetleri olarak her türlü Pazarlama ve Reklamcılık hizmeti ihtiyaçlarınızı karsşılamak için istekli ve hazırız.