NOVOHATTI - Gems, Blades, Jewelry, and MORE...

Hediyelik Eşya / Gifts and Collectibles:

 

      Hediyelik eşya hediye edildiği kişiye verilen değeri ve önemi yansıttığı kadar hediyeyi veren kişinin de kültür, görgü ve dünya görüşünü yansıtır. NOVOHATTI’de bize göre hediye herşeyden once farklı ve özel olmalıdır. Hediyenin asıl değeri üzerindeki etiket fiyatı değil, hediyeyi veren ve alan kişi için ifade ettiği anlamdır. Kolleksiyonculuk ise bir bakıma kendi kendine insanın hediye vermesi ve toplayıp sergilediği parçalar yolu ile de diğer insanlara kendi dünya görüşünü, değer yargılarını ve kültürel olgunluğunu yansıtmasının bir şeklidir.

      Bu fikirden hareketle, takı ve mücevherat dışında bu ürünlerimizde yansıttığımız dünya görüşünü birebir sergileyen diğer hediyelik eşya ve kolleksiyon objelerini üçüncü bir ürün kategorisi altında topladık. NOVOHATTI olarak DOĞAYA SAYGI, EL EMEĞİNE SAYGI ve KÜLTÜREL DEĞERLERE SAYGI ürünlerimizde yansıtmaya çalıştığımız ve firma olarak tüm faaliyetlerimizde ilke edindiğimiz temel prensiplerdir. Bu ilkeleri yansıtan farklı ürün kategorileri ile sizlere hizmet vermeye ve ürünlerimizi en uygun fiyattan toptan ve perakende olarak sunmaktayız.

      Bu kategorideki ürünlerimiz şimdilik iki gurup halinde katologlanmış ve beğenize sunulmuştur:

1.      Doğal Malzeme ve El-yapımı Nadide yazı araçları

2.      Egzotik, El-yapımı kolleksiyon çakıları ve bıçakları

 

      Bu kategori ürünlerimizin TÜMÜNDE yerine göre Gümüş veya Altın gibi değerli madenler, Yarıdeğerli Taşlar, Egzotik Ağaçlar ve/veya diğer %100 doğal malzemeler kullanılmıştır. Bu kategorideki tüm hediyelik eşya ve kolleksiyon parçaları el yapımı, etnik nitelikte ve/veya antika niteliktedir. Stok durumu değişken olduğundan toptan siparişleriniz veya aradığınız özel bir parça olduğunda lütfen önceden firmamızla irtibata geçiniz Daha fazla bilgi için lütfen indeksi tarayınız veya doğrudan bizi arayınız. 

 

      We are proactive in the trade of unique and uncommon gift items as well as collectibles. We mainly focus on Hand-Made items made of 100% Natural materials, gemstones, minerals and precious metals. Our product line appeals not only for the discerning buyer seeking something unique or ethnic but also for the collector. Please search the index or contact us for further information.

 

Daha fazla bilgi için / For More Information :

Telefon / Telephone :
    90-312-4689469
FAX / Facsimile :
    90-312-4273860
Posta / Postal address :

    Novohatti – Gbt Ltd. Şti.
    Tunalı Hilmi Caddesi, No:89/64, Kavaklıdere, Ankara, TR 06700
E-Posta / Electronic mail :
            General Information: info@novohatti.com
           
Sales: sales@novohatti.com
           
Customer Support: pr@novohatti.com